Besturen

De Bedrijvenkring Ondernemend Veenendaal (BOV) wordt bestuurd door en voor ondernemers, net als de Coöperatieve Verenigingen van de Bedrijventerreinen.

Bestuur BOV

Gerrit Valkenburg – voorzitter gvalkenburg@sforsoftware.nl
René van Holsteijn – secretaris rene.van.holsteijn@wxs.nl
Gerard Heuvelman – penningmeester gerard@stichtsbeheer.nl
Daan Diepeveen – bestuurslid d.diepeveen@hetperron.nl
Teunis van der Heiden – bestuurslid teunis@vanderheidencheeseservices.nl
Leonard Steetsel – vice voorzitter l.steetsel@iw4.nl

Staf BOV

Nel van Vessem – manager office@boveenendaal.nl
Sijmen van Dommelen – adviseur parkmanager@boveenendaal.nl

Het Ambacht / Nijverkamp

René van Holsteijn rene.van.holsteijn@wxs.nl
Heddy van Dijk vandijk@thuisin.nl
Huib van Loon huib@oxonia.nl
Gerard Zomers gerard.zomers@europe.tsubaki-nakashima.com
Rob Stoffer r.stoffer@techtron.nl
Leonard Steetsel l.steetsel@iw4.nl

De Batterijen

Gerard Heuvelman gerard@stichtsbeheer.nl
Berth van Veldhuizen berth@vanveldhuizenlogistiek.nl
Mignon van Holten M.vanHolten@depaholding.nl
Hanneke Blankesteijn – van Zanten h.blankesteijn@joopvanzanten.nl
Arie van Zanten a.van.zanten@joopvanzanten.nl

De Compagnies

Michiel Pothoff michiel@studiopothoff.nl
Kees van Steenbergen c.van.steenbergen@mth.nl
Tim Rodenburg t.rodenburg@rodenburgbv.nl
Michel van Westing michel@vanwesting.nl
Gilbert van Gent gvangent@gebrvangent.nl

De Faktorij / De Vendel

Henk van der Velde velde@kv.nl
Arjen van Braak a.vanbraak@source-advies.nl
Arjan de Vries arjan@devriessport.nl