Besturen

De Bedrijvenkring Ondernemend Veenendaal (BOV) wordt bestuurd door en voor ondernemers, net als de afdelingen.

Bestuur BOV

Gerrit Valkenburg – voorzittergvalkenburg@sforsoftware.nl
Leonard Steetsel – secretarisl.steetsel@iw4.nl
Gerard Heuvelman – penningmeestergerard@stichtsbeheer.nl
Kees Boot – bestuurslidc.boot@buroboot.nl
Daan Diepeveen – bestuurslidd.diepeveen@hetperron.nl
Teunis van der Heiden – bestuurslidteunis@vanderheidencheeseservices.nl
Michel van Westing – bestuurslidmichel@vanwesting.nl
Rien Bouman – bestuurslidrien@cmc.nll

Staf BOV

Nel van Vessem – manageroffice@boveenendaal.nl
Sijmen van Dommelen – adviseurparkmanager@boveenendaal.nl

Het Ambacht / Nijverkamp

Leonard Steetsell.steetsel@iw4.nl
Heddy van Dijkheddy@pietvandijk.eu
Huib van Loonhuib@oxonia.nl
Gerard Zomersgerard.zomers@europe.tsubaki-nakashima.com
Rob Stofferr.stoffer@techtron.nl

De Batterijen

Gerard Heuvelmangerard@stichtsbeheer.nl
Berth van Veldhuizenberth@vanveldhuizenlogistiek.nl
Mignon van HoltenM.vanHolten@depaholding.nl
Hanneke Blankesteijn – van Zantenh.blankesteijn@joopvanzanten.nl

De Compagnies

Michel van Westingmichel@vanwesting.nl
Michiel Pothoffmichiel@studiopothoff.nl
Tim Rodenburgt.rodenburg@rodenburgbv.nl
Gilbert van Gentgvangent@gebrvangent.nl

De Faktorij / De Vendel

Rien Boumanrien@cmc.nl
Kees van Steenbergenc.van.steenbergen@mth.nl
Jan Schefferinfo@js-vastgoed.nl