Commissies

Het bestuur van de BOV kan goed functioneren mede dankzij de diverse commissies. Hier zitten ondernemers in die speciale kennis en affiniteit hebben met het betreffende onderwerp. Zo maken we allemaal dankbaar gebruik van de aanwezige know how en blijft de werkdruk voor iedereen binnen aanvaardbare grenzen.

De BOV beschikt over de volgende commissies:

Commissie Duurzaam Ondernemen

René van Holsteijn rene.van.holsteijn@wxs.nl
Ton Ezendam info@recquipment.nl
Kees Boot c.boot@buroboot.nl
Joost Straat jstraat@innax.nl
Jeroen de Jong Jeroen.deJong@carbogen-amcis.com
Rob Stoffer r.stoffer@techtron.nl
Fenna Aarts gemeente fenna.aarts@veenendaal.nl
Sijmen van Dommelen Secretaris  parkmanager@boveenendaal.nl

Commissie Duurzaam Ondernemen Event (DOE)

Rob Stoffer r.stoffer@techtron.nl
Gerard Heuvelman gerard@stichtsbeheer.nl
Arnoud Leerling info@leerlink.net
Nel van Vessem office@boveenendaal.nl
Madelon Voorhoeve M.Voorhoeve@orcon.nl
Carmen van de Dikkenberg carmen@jijorganiseren.nl
Sijmen van Dommelen  parkmanager@boveenendaal.nl

Werkgroep Zonnepanelen

René van Holsteijn rene.van.holsteijn@wxs.nl
Rob Stoffer r.stoffer@techtron.nl
Sijmen van Dommelen parkmanager@boveenendaal.nl
Econnetic uitvoerend partner

Commissie Mobiliteit & Infrastructuur

Jan van Schoonhoven ja.schoonhoven@casema.nl
Wim Leewis wim@leewis.nl
Cor van Eck corive@technicadsl.nl
Berth van Veldhuizen berth@vanveldhuizenlogistiek.nl
Eric van Wijnen eric.van.wijnen@heebink.nl
Ronald Hartman gemeente  ronald.hartman@veenendaal.nl
Sijmen van Dommelen parkmanager@boveenendaal.nl
Zwier Slik z.slik@ziggo.nl

Commissie BOV Business School

Teunis van der Heiden teunis@vanderheidencheeseservices.nl
Linda Lex info@lindalex.nl
Dick Tool dick.tool@cfocapabel.nl
Michiel van de Watering mvdwatering@tamkb.nl
Peter Visser peter.visser@veenendaal.nl

Commissie Vitale Bedrijventerreinen

Gerard Heuvelman gerard@stichtsbeheer.nl
Frank van Woerden
Gerda van de Pol gemeente  gerda.vandepol@veenendaal.nl

Commissie KVO-B

Gert van Ginkel gvanginkel@pokonnaturado.nl
Max Veenendaal max@vulka.nl
Jan de Jong info@dejongborg.nl
Wilma Hensen wilma.hensen@brooksinstrument.com
Job van Schuppen Job@schuppen.nl
Henk van der Velde velde@kv.nl
Mignon van Holten M.vanHolten@depaholding.nl
Eddy Diepenbroek eddy@schippersecurity.nl
Jacqueline Gerritsen jacqueline@schippersecurity.nl
Gerda van de Pol gemeente gerda.vandepol@veenendaal.nl
André Overeem brandweer a.overeem@vru.nl
Sijmen van Dommelen Secretaris parkmanager@boveenendaal.nl

Werkgroep Circulaire Economie

Kees Boot c.boot@buroboot.nl
Ton Ezendam info@recquipment.nl
Aldert van der Kooij aldert@vanderkooijct.nl

Klankbordgroep BOV-bestuur

Ben van der Meijden
Ronald Burgers
Huib van Loon
Jolanda de Kruijf
Henri Nap