Commissies

Het bestuur van de BOV kan goed functioneren mede dankzij de diverse commissies. Hier zitten ondernemers in die speciale kennis en affiniteit hebben met het betreffende onderwerp. Zo maken we allemaal dankbaar gebruik van de aanwezige know how en blijft de werkdruk voor iedereen binnen aanvaardbare grenzen.

De BOV beschikt over de volgende commissies:

Commissie Duurzaam Ondernemen

Kees Bootc.boot@buroboot.nl
Teunis van der Heiden teunis@vanderheidencheeseservices.nl
Michiel Steernemaninfo@steernemanconsult.nl
Jaap Hazelegerjaap@energycomfortsolutions.nl
Jeroen de JongJeroen.deJong@carbogen-amcis.com
Rob Stofferr.stoffer@techtron.nl
André van ’t Hofa.vant.hof@moore-mth.nl
Yvonne Ververyverver@heijmans.nl
Niels Veenhuizen gemeenteniels.veenhuizen@veenendaal.nl
Fenna Aarts gemeentefenna.aarts@veenendaal.nl
Wouter van Beijnum gemeentewouter.van.beijnum@veenendaal.nl
Sijmen van Dommelen  parkmanager@boveenendaal.nl

Commissie BOV Business School

Jeroen de JongJeroen.deJong@carbogen-amcis.com
Dick Tooldick.tool@cfocapabel.nl
Saskia Lucassenlucassen@notariskantoornovia.nl
Marco van de Lagemaatmarco@acma.nl
René de Beerrdebeer@debeergroup.com
Mariska van Gelder-van de Klokmariska@prinspetfoods.nl
Annemarie Elbers gemeenteannemarie.elbers@veenendaal.nl
Nel van Vessemoffice@boveenendaal.nl

Commissie Vitale Bedrijventerreinen

Gerard Heuvelmangerard@stichtsbeheer.nl
Frank van Woerden 

Commissie KVO-B

Jan de Jonginfo@dejongborg.nl
Gerben de Wildegerben@machinefabriekdewilde.nl
Mignon van HoltenM.vanHolten@depaholding.nl
Huib van Loonhuib@oxonia.nl
Harm Hardemanharm@hardeman.nl
Gert-Jan van Ginkelgert-jan@schippersecurity.nl
Danny Seisingdanny@schippersecurity.nl
Iris van der Schuit brandweeri.van.der.schuit@vru.nl
Marc Roemer Politie 
Sophia Krebaum BOA 
Sijmen van Dommelenparkmanager@boveenendaal.nl

Werkgroep Circulaire Economie

Kees Bootc.boot@buroboot.nl
Herman van Rijnbachherman.van.rijnbach@veenendaal.nl

Klankbordgroep BOV-bestuur

Ben van der Meijden
Ronald Burgers
Huib van Loon
Rob Jacobs
Saskia Lucassen
Tom Baerends
Gerben de Wilde
Matthijs Prosman