Ga terug naar alle nieuwsberichten

BOV Cybermonitor 2 x genomineerd

De BOV Cybermonitor, ontwikkeld door Lupasafe en gratis te gebruiken door alle BOV-leden, is genomineerd voor de Hein Roethofprijs. De prijs, jaren geleden in het leven geroepen door het ministerie van Justitie en Veiligheid, wordt iedere twee jaar uitgereikt aan een organisatie of samenwerkingsverband dat zich op een innovatieve, creatieve en effectieve manier richt op een probleem dat de sociale veiligheid bedreigt.

Op 28 oktober vindt in Kasteel de Haar de prijsuitreiking plaats en horen we of we als BOV samen met Lupasafe gewonnen hebben. Maar de nominatie is al een bekroning op zich! Heeft u zich al aangemeld voor de gratis Cybermonitor?

Daarnaast is de BOV Cybermonitor genomineerd voor de Innovatieprijs Regio Foodvalley. Binnenkort horen we of we in de finale staan op 16 oktober in de Mauritskazerne in Ede. U kunt zich hier aanmelden om deze avond bij te wonen.


Gepubliceerd op: 20 September 2024